مراسم تکریم و معارفه مدیر کل امور اداری و پشتیبانی سازمان پژوهش

مراسم تکریم و معارفه مدیر کل امور اداری و پشتیبانی سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی، در این مراسم  که با حضور حجت الاسلام و المسلمین دکتر علی ذوعلم معاون وزیر رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی، معاون توسعه منابع و پشتیبانی، مدیران کل حوزه معاونت و همکاران اداره کل امور اداری و پشتیبانی و با رعایت فاصله گذاری اجتماعی برگزار شد،  ابراهیم شکا مدیر کل سابق  امور اداری و پشتیبانی تکریم و مهدی جلالی به عنوان مدیر کل جدید این بخش معارفه شد.

 در این جلسه دکتر ذوعلم ضمن تقدیر و تشکر از تلاش های صادقانه ابراهیم شکا در زمان تصدی مسئولیت اداره کل امور اداری و پشتیبانی و آرزوی توفیقات بیشتر برای مهدی جلالی تاکید کرد: باید افزایش بهره وری به همراه اقدام و عمل توأم با برنامه ریزی و تدبیر امور و کار جهادی را سرلوحه کار خود قرار دهیم.

 ایشان افزود: حُسن اداره سازمان به عهده این اداره کل می باشد و کارگزینی یعنی اینکه چه فردی شرایط احراز چه پستی را دارد و کدام فرد برای چه کاری مناسب است.بحث ارزشیابی عملکرد اعضای سازمان، آموزش و توانمندسازی منابع انسانی و جایگاه هیئت اجرایی منابع انسانی از جمله نقاط قوت این اداره کل می باشد و باید با جدیت در این حوزه فعالیت نمود. 

رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی تاکید کرد:اصلاح ساختار و پیگیری بازآرایی ساختاری سازمان از جمله مباحثی است که پیگیری جدی می‌طلبد و امیدواریم که تعالی فرهنگ سازمانی، اخلاق حرفه‌ای، بهینه سازی نیروی انسانی و غنی سازی سازمان با نیروهای دانا، آگاه، خوش فکر، متدین و انقلابی و اصلاح روش ها و فرایندها برای سازمان چابک و تحول گرا محقق شود.

 محمد مهدی کاظمی معاون توسعه منابع و پشتیبانی سازمان نیز در این جلسه ضمن تشکر از زحمات و خدمات ابراهیم شکا و آرزوی موفقیت برای مهدی جلالی گفت: ارائه خدمات مطلوب و با کیفیت، کوتاه کردن فرایندهای اداری، عدالت محوری و رفع تبعیض، نگاه تحولی در امور به همراه آینده نگری و شفافیت باید در دستور کار این حوزه قرار گیرد.

 وی افزود: ارتباط و انسجام بین واحدهای اداره کل، احصاء آمار دقیق و یکپارچه سازی درست و طراحی سامانه های جدید از جمله کارهایی است که باید در دوره جدید توجه ویژه ای به آن ها شود.

بخش: 
كليدواژه: 

نظر دهید