فروش کتاب‌های درسی 9 میلیون دانش آموز

معاون توسعه منابع و پشتیبانی سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی از فروش  کتاب‌های درسی 9 میلیون دانش آموز از طریق سامانه فروش کتاب‌های درسی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی، علی باقرزاده در این خصوص اظهارداشت: اطلاعات دانش آموزان پایه‌های اول دبستان و دهم دبیرستان می‌بایست ابتدا در سامانه ثبت نام مدارس (سناد) بارگذاری و در مرحله بعد فروش کتاب‌های درسی این دانش آموزان از طریق سامانه فروش کتاب‌های درسی انجام شود.
وی تاکید کرد: به دلیل بارگذاری نشدن اطلاعات این دانش آموزان در سامانه سناد، مدارس این دانش آموزان تاکنون موفق به خرید اینترنتی کتاب‌های درسی خود نشده اند که این مشکل در چند روز آینده برطرف خواهد شد.
­معاون توسعه منابع و پشتیبانی سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی گفت:: کتاب‌های یک میلیون و 300 هزار دانش آموز اول ابتدایی و یک میلیون دانش آموز دهم دبیرستان به زودی از طریق سامانه فروش کتاب‌های درسی انجام می‌شود.
باقرزاده خاطر نشان کرد: فروش اینترنتی کتاب‌های درسی دانش آموزان پایه‌های دوم تا ششم دبستان و یازدهم و دوازدهم دبیرستان از 20 فروردین آغاز شد و تا 20 خرداد ادامه داشت و این مهلت تا 15 تیر نیز تمدید شد.
وی تصریح کرد: فروش کتاب‌های درسی دانش آموزان پایه‌های اول و دهم از 23 تیر آغاز شده است و برای کلاس اولی‌ها تا 5 شهریور و برای کلاس دهمی‌ها تا 16 شهریور ادامه خواهد داشت.
­معاون توسعه منابع و پشتیبانی سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی با اشاره به این که سامانه فروش کتاب‌های درسی به دلیل پایان مهلت ثبت نام بسته است، گفت: دانش آموزان پایه‌های دوم تا ششم ابتدایی و یازدهم و دوازدهم دبیرستان که تاکنون موفق به خرید اینترنتی کتاب‌های درسی خود نشده اند می‌توانند از شهریور و با باز شدن سامانه فروش کتاب‌های درسی به خرید کتاب‌های خود اقدام کنند.
باقرزاده افزود: فروش کتاب‌های درسی دانش آموزان دوره اول دبیرستان (پایه‌های هفتم و هشتم و نهم) از سوم شهریور و از طریق کتابفروشی‌های سطح شهر انجام می‌شود.

بخش: 

نظر دهید