رونمایی از کتاب های درسی تازه تالیف در تابستان انجام می شود

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی، سیدحسین طلایی‌زواره در گفت‌وگو با ایسنا، درباره کتب درسی جدیدالتالیف اظهار کرد: امسال پایه یازدهم در راستای عملیاتی شدن نظام ۳-۳-۶، مستقر می‌شود. لذا در سال تحصیلی ۹۷-۹۶  کلیه کتاب‌های پایه یازدهم جدیدالتالیف هستند.

وی افزود: چاپ کتب درسی دانش‌آموزان برای سال تحصیلی ۹۷-۹۶ از مهرماه سال گذشته آغاز شده است و تلاش می کنیم همانند سال‌های گذشته کتب درسی مورد نیاز دانش‌آموزان را در ابتدای سال و بموقع به دست دانش آموزان برسانیم.

معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی درباره زمان رونمایی از کتاب های جدیدالتالیف نیز گفت: برنامه ریزی ها در حال انجام است و به محض قطعیت یافتن، اطلاع رسانی خواهد شد. اما حتما کتب درسی جدید قبل از شروع سال تحصیلی رونمایی می شود.

وی افزود: امسال در پایه یازدهم تمامی رشته های نظری، اعم از ریاضی فیزیک، علوم تجربی، علوم انسانی و معارف ۳۰ عنوان کتاب جدیدالتالیف هستند.

طلایی با اشاره به تنوع رشته ها در شاخه فنی، حرفه ای اضافه کرد: در شاخه فنی و حرفه‌ای و کاردانش نیز نزدیک به ۲۰۰ عنوان کتاب درسی جدید التالیف هستند که شامل کتاب دانش آموز و کتاب همراه هنر است.

بخش: 

نظر دهید