توزیع الکترونیکی بسته های آموزشی درمدارس فنی حرفه ای و استعدادهای درخشان

 به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی به نقل از خبرنگار آموزش و پرورش پانا، حسین طلایی زواره صبح روز سه شنبه 15 فروردین در نشست عمومی کارکنان سازمان پژوهش و برنامهریزی آموزشی اظهار داشت: سال گذشته ثبت نام توزیع بسته های آموزشی در مقطع ابتدایی به صورت الکترونیکی انجام شد که نتایج خوبی به دنبال داشت.
وی افزود: در سال گذشته فروش الکترونیکی کتاب‌های درسی دوره ابتدایی را داشته‌ایم و در سال تحصیلی آینده نیز فروش کتاب‌های درسی فنی و حرفه‌ای و استعدادهای درخشان را به صورت مجازی خواهیم داشت.
معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی تصریح کرد: الکترونیکی شدن فروش کتب درسی موجب شده تا قیمت‌های کتاب‌های درسی نیز خیلی افزایش قیمت نداشته باشد.
وی افزود: برای سال ۹۶ طراحی و اجرای دوره‌های آموزشی منطبق با نیازهای تخصصی و حرفه‌ای کارکنان، امکان‌سنجی، تدوین برنامه استراتژیک نیروی انسانی، ساماندهی و بهسازی نیروی انسانی، جذب هیئت علمی از طریق فراخوان جذب، تهیه و تصویب شیوه‌نامه ادامه تحصیل انطباق رشته و مدرک تحصیلی با رشته شغلی، توسعه بودجه‌ریزی عملیاتی، بهبود فرایندها و رویه‌های تخصصی از برنامه‌های ما خواهد بود.
معاون سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی گفت: برنامه‌های رفاهی را نیز برای کارکنان سازمان مدنظر داریم.
 

بخش: