مدیر طرح و برنامه و امور مالی سازمان پژوهش منصوب شد

طی ابلاغی از سوی رییس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی، یکی از جوانان سازمان به عنوان مدیرطرح و برنامه و امورمالی منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی، حجت الاسلام والمسلمین دکترعلی ذوعلم در ابلاغی بهنام نیک نژاد از نیروهای جوان و با تجربه این سازمان را به عنوان مدیر طرح و برنامه و امور مالی منصوب نمود.

مهندس نیک نژاد سابقه سالها فعالیت به عنوان  رئیس گروه برنامه ریزی و توسعه و معاون مدیر طرح و برنامه و امور مالی  سازمان پژوهش را در کارنامه دارد و از او به عنوان یکی از چهره‌های تخصصی و اخلاق‌مدار یاد می شود.

 

متن کامل ابلاغ دکتر ذوعلم خطاب به مهندس نیک نژاد به شرح زیر می باشد:

 

برادر ارجمند جناب آقای بهنام نیک نژاد

با سلام و تحیت

     نظر به تعهد، سوابق و تجارب ارزنده جناب­عالی و باتوجه به پیشنهاد معاون محترم توسعه منابع و پشتیبانی و دراجرای ماده20 آئین نامه مالی و معاملاتی، به عنوان مدیرطرح و برنامه و امور مالی پست شماره 267 منصوب می شوید.

      در این راستا برنامه‌ریزی و پی­گیری لازم برای بهبود، ارزیابی و مراقبت از برنامه های مصوب دفاتر، اختصاص به موقع منابع با استفاده از روش­های نوین بودجه ریزی و استمرارکامل اجرای حسابداری تعهدی، جلوگیری از اعمال هزینه های غیر ضروری، کنترل مستمر بر اجرای قوانین، مقررات و انضباط مالی، اصلاح روش­های کاری همراه با نظارت جدی بر پیشرفت انجام امور و مراحل انجام خرج و اجرای به موقع برنامه ها، نظارت و ساماندهی اموال منقول و غیرمنقول، تعامل نزدیک و سازنده با سازمان ها و نهادهای نظارتی و سایر وظایف مقرر در آئین نامه مصوب هیئت محترم امناء از اولویت‌های جناب­عالی خواهد بود.

      از تلاش‌های ارزشمند برادر ارجمند جناب آقای سعید مشهدی فراهانی در مدت مسئولیت در این پست تشکر و قدردانی می نمایم. امید است با توکل به خداوند متعال و در پرتو عنایات خاص امام عصر ارواحنا فداه با الهام از وصایای گرانقدرامام راحل"قدس سره" و نصب العین قراردادن رهنمودهای مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در پیشبرد اهداف نظام تعلیم و تربیت اسلامی و عملیاتی نمودن برنامه پنج ساله مصوب سازمان با اولویت بر اجرای برنامه آن حوزه با اعمال مدیریت جهادی موفق باشید.

 

علی ذوعلم

معاون وزیر و رئیس سازمان

نظر دهید