بیان مهمترین مأموریت های معاونت توسعه منابع و پشتیبانی توسط مهندس کاظمی

هشتمین نشست هم اندیشی همکاران سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی با تأکید بر مسائلی همچون اخلاق مداری، برنامه محوری، شفافیت و نگاه تحولی به مباحث و استقرار 11 حوزه تربیت و یادگیری به عنوان اولین و مهترین کلان برنامه تحولی سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی، این جلسه یکشنبه اول آبان ماه با حضور رییس سازمان در سالن جلسات  برگزار شد که در ابتدا محمد مهدی کاظمی معاون توسعه منابع و پشتیبانی سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی ضمن تشکر از زحمات معاونان پشتیبانی سابق سازمان همچون نوید،  آقاخانی، فاضلی، طلایی و باقرزاده برای رشدوتعالی سازمان تلاش کردند بیان‌داشت: با حضور این عزیزان تجربیات گرانبهایی پیش روی ماست البته راههای نرفته زیادی هم داریم که با یک نگاه جدید و تحولی باید فعالیت ها را به پیش ببریم.

وی با تاکید بر اینکه روحیه جهادی زمینه ساز اجرای برنامه های تحولی است یادآورشد: برای اجرای این برنامه‌ها دست یاری به سمت همه شما بزرگواران دراز می‌کنیم و امیدواریم در این راه کنار یکدیگر بوده و به سرمنزل مقصود برسیم.

معاون توسعه منابع و پشتیبانی سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی اخلاق مداری و حفظ کرامت انسانی،  برنامه محوری، پشتیبانی و حمایت از تمام بخش ها،  تسهیل در امور وآماده سازی جهت تحقق بهتر برنامه ها،  شفافیت و نگاه تحولی به مباحث و گره گشایی از مسائل و مشکلات سازمان را عمده مأموریت‌های مهم این معاونت برشمرد.

 وی ارتقاء بهره وری در سازمان،  آموزش و توانمندسازی نیروی انسانی، شفافیت در امور و ارتقای کیفیت نظارت بر نشر و توزیع را دیگر ماموریت های مهم پیش روی معاونت توسعه منابع و پشتیبانی دانست.

نظر دهید