حبیب الله مهری به سمت مدیرکل امور اداری و پشتیبانی منصوب شد

معاون وزیر و رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی در ابلاغی مدیرکل امور اداری و پشتیبانی این سازمان را منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی، طی ابلاغی از سوی دکتر حسن ملکی مسؤولیت اداره کل اداری و پشتیبانی سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی به حبیب‌الله مهری سپرده شد.

معاون وزیر و رییس سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی در ابلاغ مهری آورده است: نظر به تعهد، سوابق و تجارب ارزنده جنابعالی و با توجه به پیشنهاد معاون محترم توسعه منابع و پشتیبانی، به‌عنوان مدیرکل اموراداری و پشتیبانی منصوب می‌شوید.

در این راستا برنامه‌ریزی و پی‌گیری لازم برای تعالی فرهنگ سازمانی و اخلاق حرفه‌ای، بهینه‌سازی نیروی‌انسانی و غنی‌سازی سازمان با نیروهای دانا، آگاه، خوش فکر، متدین و انقلابی، افزایش بهره‌وری، پیگیری تصویب بازآرایی ساختار سازمان، اهتمام به امر آموزش و ارتقای سرمایه انسانی و نیز توسعه خدمات رفاهی کارکنان، اصلاح روش‌ها و فرایندها در راستای تحقق شاخص‌های یک سازمان چابک و تحول‌گرا، از اولویت‌های آن اداره کل خواهد بود.  

امید است با توکل به خداوند متعال و در پرتو عنایات خاص امام عصر ارواحنافداه و با الهام از وصایای گران‌قدر امام راحل (قدس سره) و نصب‌العین قراردادن رهنمودهای رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) در پیشبرد اهداف نظام تعلیم و تربیت اسلامی با اعمال مدیریت جهادی موفق باشید.

حبیب‌الله مهری پیش از این ابلاغ، مسؤولیت سامان‌دهی و جذب نیروی انسانی و پی‌گیری‌‌های ویژه، عضویت در کمیته‌‌های رفاهی، IT،  شورای فرهنگی و ریاست مرکز ارتباطات، اطلاع‌رسانی و روابط عمومی معاونت توسعه و سرمایه انسانی ریاست جمهوری، مسؤول آموزش و پژوهش دفتر مرکزی حراست کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و مسؤول امور فرهنگی و اجتماعی ستاد برگزاری نماز جمعه تهران، عضو شورای تحول اداری سازمان ملی جوانان، عضو شورای تحول اداری وزارت ورزش و جوانان، عضو هیات مرکزی گزینش سازمان اوقاف و امور خیریه و رییس اداره حراست سازمان پژوهش را در کارنامه خود داشته است.

شایان ذکر است طی مراسمی در نشست شورای اقدامات تحولی، با حضور مدیران سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی از خدمات و تلاش‌های مهدی جلالی در مدت مسؤولیت وی در اداره کل امور اداری و پشتیبانی تقدیر شد.

كليدواژه: 

نظر دهید